Draft Sonrası

×

Hata mesajı

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/egemense/public_html/includes/bootstrap.inc).

Herkese merhabalar,

Draftlarımızdan sonra iptal edenler ile birlikte draft sonrası sürecine girmiş bulunmaktayız. Listedeki kontratlar düzenli olarak güncellenecektir. Listedeki ülkelerden birinde değişim yapmak istiyorsanız lütfen neo@turkmsic.net adresine tc kimlik numaranızı, okumakta olduğunuz fakülteyi ve bir paragraf motivasyonunuzu belirten bir yazı ile birlikte "Draft sonrası - ülkenin ismi" Başlığı ile gönderin. Ülkeleri dağıtma koşullarımız sırası ile, sınava girmiş olmak, motivasyonunuzu belirttiğiniz paragraf, email'i gönderme sıranız olacaktır. Her akşam kazananlar ile düzenli irtibata geçilecektir bu nedenle aynı emaili tekrar gönderirseniz hakkınız silinecektir. Ülkelerin kendi koşullarına http://ifmsa.org/exchange/scope/explore/exchange-conditions adresinden bakmanız gerekmektedir.  

Kabul edilen öğrencilerin gerekli belgeleri bir hafta içinde tamamlamaları ve gerekli ücreti de yatırmaları gerekecektir. 

Ülkeler Kontratlar Özel Koşullar
Birleşik Arap Emirlikleri 1 Yaz ayı için dolular
El Salvador 2  
Fas 1 Yaz ayı için dolular
Gana 2  
Meksika 9  
Tataristan (Eylül) 1  
Umman 2  Yaz ayı için dolular
Venezuela 1  
Yunanistan 1 Yaz ayı için dolular